Promocje
Zdrapka Komunijna  | pakiet 100 szt
Zdrapka Komunijna | pakiet 100 szt

390,00 zł

Cena regularna: 600,00 zł

szt.
Zdrapka Komunijna  | pakiet 30 szt
Zdrapka Komunijna | pakiet 30 szt

156,00 zł

Cena regularna: 180,00 zł

szt.
Zdrapka Komunijna  | pakiet 20 szt
Zdrapka Komunijna | pakiet 20 szt

104,00 zł

Cena regularna: 120,00 zł

szt.
Zdrapka Komunijna  | pakiet 50 szt
Zdrapka Komunijna | pakiet 50 szt

225,00 zł

Cena regularna: 300,00 zł

szt.
PLAKAT ZE ZDRAPKĄ DLA PAR  #100naszychRANDEK 50/70CM
PLAKAT ZE ZDRAPKĄ DLA PAR #100naszychRANDEK 50/70CM

79,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

szt.
O Pracowni Obłok

Cieszymy się, że jesteś w Naszej Pracowni Obłok, która ukierunkowuje nas na Niebo. Łączy nas umiłowanie do sztuki, dizajnu, kaligrafii, fotografii, a przede wszystkim Słowa. Z głową w chmurach pracują tutaj Karolina i Maciek.

Obłok to biblijny symbol Bożego prowadzenia. Wierzymy, że codzienne sięganie do Pisma Świętego może zdziałać wielkie cuda w naszym życiu. Sami jesteśmy tego chodzącym świadectwem. Pragniemy, aby życiodajna moc Słowa Bożego rozlewała się z naszej pracowni na cały świat w postaci plakatów, kartek, gadżetów, których treści będą odnosiły się do Pisma, modlitwy, dobra i piękna. Zanim jednak dotrzemy na koniec świata będzie nam miło, jeśli nasze grafiki zagoszczą w Waszych domach, mieszkaniach, miejscach pracy i spotkań.

Doświadczamy, że to, czym otaczamy się na zewnątrz ma wielki wpływ na to, co dzieje się w naszych sercach. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by to, co powstaje w naszej pracowni było miłe dla Waszych oczu. Chcemy, żeby obrazy inspirowane wartościami napełniały Wasze domy harmonią i spokojem, żeby inspirowały do lepszego życia i ukierunkowywały Waszych gości na Niebo. Wierzymy, że wzajemne obdarowywanie życiodajnym Słowem, będzie wzmacniało relacje, przybliżało nie tylko do Boga, ale też do siebie nawzajem.

Serdecznie zapraszamy na – pracowniaoblok.pl

Karolina i Maciej
Justyna i Wojtek
Obłok

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl